CAR | Reflektor monopolowy WiFi 12dBi

  • 610
  • Producent: CompleTech
  • Kod producenta: CA2400R
  • Dostępność: dostępny

Reflector to przemysłowa, monopolowa antena WiFi na zakres od 2300 do 2500MHz

Reflector CAR to przemysłowa, monopolowa antena WiFi na zakres od 2300 do 2500MHz, przeznaczona do instalacji profesjonalnych (zwarte DC). Anteny wykonane są z polipropylenu, miedzi i aluminium (mocowanie). Wewnątrz antena jest wypełniona pianką PU o zamkniętych porach, co zapobiega kondensacji wilgoci. Antena jest odporna na czynniki zewnętrzne, co wpływa na długą żywotność i bezawaryjność produktu.

Główną zaletą Reflektora jest wielofunkcyjność. W zależności od sposobu montażu antena może pracować jako: dookólna (2dBi), dwukierunkowa (6dBi) lub kierunkowa (12dBi).  Rozwiązanie takie nie tylko minimalizuje stany magazynowe i upraszcza listę zakupów ale przede wszystkim wpływa na elastyczność sieci radiowej. Modyfikacje można przeprowadzić w dowolnym momencie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów wymiany anten.

W zestawie CAR otrzymujemy:

  • antenę,
  • reflektor,
  • uchwyt montażowy z aluminium,
  • obejmy montażowe wraz z nakrętkami ze stali nierdzewnej.

Antena zastępuje poprzednie modele Multimode (CAM).

 

Specyfikacja techniczna

Typ anteny reflektor monopolowy
Zakresy częstotliwości 2300-2500 MHz
Impedancja 50Ω
Zysk energetyczny 12dBi
Polaryzacja pionowa
Konektor N(f)
SWR <1.5
Osłona / wykonanie Polipropylen odporny na promieniowanie UV, wypełnienie pianką PU
Radiator miedziany
Elementy pasywne pokryte aluminium
Uchwyt montażowy aluminiowy, Ø 35-60mm, obejmy i nakrętki ze stali nierdzewnej
Zabezpieczenie przepięciowe Zwarte DC
Zakres temp. pracy -40ºC / +80ºC
IP 67
Obciążenie wiatrem 25N @ 150km/h
Waga 690g, wysokość: 90mm

CompleTech jest fińską firmą specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości anten łączności dla profesjonalistów od 1990 roku. CompleTech stosuje innowacyjne podejście do technologii antenowej, co odbija się w filozofii modułowej i elastycznej konstrukcji. Prowadzi to do unikalnej konstrukcji anteny i zastosowań ComAnt®. Anteny ComAnt® wykonane są z materiałów, które są bezpieczne dla środowiska. Anteny ComAnt® są zgodne z dyrektywami WEEE i RoHS. System jakości został opracowany zgodnie z normą ISO 9001. Wszystkie produkty ComAnt® są testowane przed wysłaniem do odbiorcy.