Zasady współpracy

Niniejszy serwis Internetowy jest platformą handlową B2B przeznaczoną wyłącznie dla FIRM z branży automatyki przemysłowej, radiokomunikacji profesjonalnej oraz wolnych profesjonalistów, dla których priorytetem jest jakość oraz niezawodność oferowanych rozwiązań. Jeżeli szukają Państwo produktów "tanich", lub "jeszcze tańszych", to u nas stracą Państwo tylko czas.


Zasady współpracy

1. Rejestracja

Aby skorzystać z naszego sklepu internetowego należy się zarejestrować. W procesie rejestracji zostanie utworzone Konto Użytkownika. Konto, po utworzeniu jest nieaktywne. Aktywacji konta dokonuje (lub nie) administrator serwisu, po weryfikacji przekazanych danych firmy w bazach CEIDG/KRS lub kontakcie telefonicznym.

2. Sprzedaż

Szczegółowe warunki handlowe (rabaty, terminy płatności) ustalane są automatycznie przez system lub indywidualnie na drodze negocjacji. Na wszystkie sprzedawane towary wystawiana jest Faktura VAT.

3. Płatności

Dostępne są następujące formy płatności: 1) przelew bankowy, 2) płatność on-line za pośrednictwem Transferuj.pl i eCARD.

4. Dostępność i termin realizacji

W karcie katalogowej każdego produktu określona jest dostępność oraz termin realizacji. Jeżeli jakikolwiek z oferowanych przez nas produktów jest niedostępny, a zostało złożone zamówienie niezwłocznie skontaktujemy się telefonicznie w celu uzgodnienia terminu dostawy.

5. Wysyłka towaru

Wszystkie wysyłki są realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS oraz ubezpieczone do kwoty 5000 zł. Wartość ubezpieczenia można zwiększyć do wartości zamówienia na życzenie Klienta. Dodatkowa opłata zostanie dopisana do faktury VAT. Koszty ubezpieczenia wyliczane są w programie UPS WorldShip.

6. Odbiór towaru

Nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia podczas transportu, choć dokładamy wszelkich starań aby do takowych nie doszło. Po otrzymaniu przesyłki należy sprawdzić w obecności doręczyciela stan opakowania, a w przypadku widocznych uszkodzeń – stan zawartości przesyłki. W przypadku zaistniałych uszkodzeń, należy złożyć reklamację u spedytora i przesłać jej kopię do nas. Jeżeli reklamacja nie zostanie złożona, to nie mamy podstaw o wystąpienie o odszkodowanie do  spedytora. W takiej sytuacji pełna odpowiedzialność przechodzi na odbiorcę.

Jeżeli w przeciągu dwóch dni od daty odbioru nie zgłoszą Państwo nieprawidłowości, przyjmujemy że przesyłka dotarła bez uszkodzeń, a jej zawartość jest zgodna z załączoną fakturą VAT lub dokumentem magazynowym.

7. Wszystkie oferowane produkty są nowe i wolne od wad prawnych.

8. Tajemnica handlowa

Wszelkie informacje, do których uzyskają Państwo dostęp (po aktywacji Konta Użytkownika) objęte są tajemnicą handlową. Przyjmujemy ogólne zasady poufności w ramach współpracy handlowej.

9. Zakup z Orange

W związku z wprowadzeniem oferty SMAT M2M przez Orange, opcja "Zakup z Orange" oraz "Taniej z Orange" została wycofana.

10. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia z ważnych powodów ekonomicznych.

 

W przypadku niejasności lub dodatkowych pytań, prosimy o kontakt:

KARCZ Polska
ul. Wilczak 16A, 61-626 Poznań
tel.: 61 827 30 90, faks: 61 827 30 91